132154
ENRUPL
Вхід

ЛЬВІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЧАСОПИС

Засновник часопису: Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького

Повідомлення про конфлікт інтересів


Усі автори повинні представити редакції та читачам інформацію про конфлікт інтересів, який може мати безпосереднє відношення до статті. Це відноситься до відносин дослідника (авторів) з фармацевтичними компаніями, виробниками біомедичних пристроїв, іншими організаціями, чиї продукти,  послуги, фінансова підтримка можуть бути пов'язані з предметом статті або які спонсорували проведені дослідження.

Мета політики не полягає в обмеженнях публікацій статей авторів з потенційним конфліктом інтересів. Повідомлення про конфлікт інтересів призначено лише для того щоб відобразити будь-який потенційний конфлікт інтересів та довести його до відома читачів

Назва статті__________________________________________________________

____________________________________________________________________

Автори______________________________________________________________

Я, перший автор статті, підтверджую, що немає ніякого фактичного або потенційного конфлікту інтересів стосовно цієї статті.

Перший автор___________________ підпис___________дата

або:

Я, перший автор статті, підтверджую що існує конфлікт інтересів  (описати фінансовий інтерес / або співпрацю з однією чи кількома організаціями, які могли б бути сприйняті як конфлікт інтересів у контексті предмета цієї статті) Прошу представити деталі конфлікту інтересів нижче:

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Перший автор___________________ підпис___________дата

ikona souboruПовідомлення про конфлікт

6.2.2014 19:33:52 - оновлено 6.2.2014 19:46:19 | прочитано 4537x
 
load